Poloha & Mapa

Close

Jak se k nám dostanete

Autem

Ze směru Vídeň, Budapešť, Bratislava, Brno: po dálnici D1, Brno-Praha, směr Centrum, Exit Staré Město, poté podél Vltavy asi 2 km. Hotel se nachází po Vaší levé straně.
Ze směru Berlín: po rychlostní silnici E55, Teplice-Praha, směr Centrum, ulicí Argentinská až k Vltavě, poté podél ní asi 2 km na Nábřeží kapitána Jaroše k Čechovu mostu, na jeho konci doleva a stojíte přímo před hotelem.
Ze směru Norimberk: po rychlostní silnici E50, dálnici D5, Rozvadov-Plzeň-Praha, směr Motol / Centrum, ulicí Plzeňská směr Centrum, přes Jiráskův most a poté doleva, poté podél Vltavy asi 3 km a jste přímo před hotelem.
Tento popis cesty je pouze přibližným vodítkem. V případě potřeby kontaktujte prosím hotel k ověření polohy a směru.

Jak se k nám dostanete z letiště

Sledujte ukazatele směr Centrum v Evropské ulici až na Vítězné náměstí. Poté odbočte doprava do ulice Svatovítská, a pak doleva do ulice Milady Horákové. Jeďte rovně kolem stadionu Generali po levé straně a Letenských sadů po pravé straně až k semaforům a za nimi odbočte doprava do Letenského tunelu. Projeďte tunelem a přejeďte přes most na druhou stranu řeky. Za mostem odbočte doprava a kolem budovy Ministerstva průmyslu a obchodu po pravé straně dojeďte až k semaforům. Odbočte doleva do ulice Na Františku a pokračujte rovně, podél řeky po pravé straně, po levé straně minete nemocnici, za níž se nachází hotel President. Můžete odbočit do ulice Dušní mezi hotelem a nemocnicí, nebo zaparkujte přímo před hotelem.
Limuzín servis je k dispozici na žádost na recepci, tel. +420 234 614 100.

Je také možné využít autobus 119 do zastávky Dejvická a přestoupit na metro linky A do stanice Staroměstská. Poté tramvají číslo 17 do zastávky Právnická fakulta. Hotel se nachází 200 metrů napravo.


Jak se k nám dostat z vlakového nádražíHlavní nádraží i Nádraží Holešovice jsou na trase metra C. Vystupte na stanici Florenc a poté přestupte na autobus číslo 207 k Právnické fakultě, která se nachází přímo naproti hotelu President.

Adresa Hotelu President:
Nám. Courieových 100, 110 00 – Praha 1, Česká republika

available on mobile