Informace A Novinky

PIANO BAR ZNOVU OTEVŘEN!

Vážení hosté hotelu The President Prague. S velkou radostí Vás informujeme, že jsme na přelomu června a července 2017 úspěšně dokončili rekonstrukci prostoru PIANO BAR, který je Vám nýní v novém a moderním designu k dispozici a je již zcela NEKUŘÁCKÝ.

 

Mimo kvalitních alkoholických nápojů Vám nabízí širokou nabídku nealkoholických limonád, skvělé kávy a čajů a především denně živá vystoupení na piano, které je nedílně součástí PIANO BARU. Více informací naleznete ZDE.

NOVÝ PROSTOR SNÍDAŇOVÉHO BUFFETU

V rámci rekonstrukce přízemí hotelu The President a PIANO BARU, vznikl na přelomu června a července 2017 pro ubytované hosty nový unikátní prostor pro servírování snídaní.

Nový prostor snídaňového buffetu, který navazuje na PIANO BAR dnes nabízí výrazně rozšířenou nabídku pokrmů teplé i studené kuchyně, čerstvého pečiva, pokrmů na obědnávku v rámci otevřené kuchyně a instalován byl též druhý kávovar, který připravuje různé druhy kávy z čerstvě mletého zrna na té nejvyšší úrovni.

Příjemný start do nového dne Vám navíc umocní krásný výhled na Pražský Hrad přímo od stolu. Více informací naleznete ZDE.

 

RENOVACE POKRAČUJE

V červenci 2017 byla zahájena poslední etapa renovace stávajících interiérů přízemí hotelu The President. Tato část zahrnuje nový prostor recepce, odpočinkové zóny, zázemí a prostor restaurace VLTAVA. Veškeré práce jsou prováděny s ohledem na Vás, hosty našeho hotelu, tak aby bylo zajištěno Vaše nerušené pohodlí.

Jakékoliv hlukově náročnější práce jsou prováděny výhradně v čase od 10:00 do 17:00 a veškeré prostory jsou hermeticky odděleny tak, aby nedocházelo ke znečišťování prostor hotelu určeného pro ubytované hosty. Děkujeme všem návštěvníkům hotelu The President za schovívavost k dočasnému omezení, které by mělo být s koncem srpna 2017 ukončeno. Děkujeme